XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Državno natjecanje iz logike i filozofije

Na Državnom natjecanju iz logike i filozofije koje se održavalo od 23. do 25. travnja 2015. godine u Našicama sudjelovalo je 14 naših učenika (od 19 pozvanih). 13 učenika sudjelovalo je na natjecanju iz logike a jedan učenik na natjecanju iz filozofije.

Na natjecanju iz logike sudjelovali su naši učenici – Kristijan Rupić, Matija Kušec, Josip Pupić, Ana Ristov, Martin Rosenzweig, Tonko Sabolčec, Kristijan Gorički, Nikola Pintarić, Branimir Filipović, Iva Tutiš, Maja Alaber, Marijan Šteko i Aleksandar Opančar.

Na natjecanju iz filozofije od naših je učenika sudjelovao Martin Šeler. Tema natjecanja bila je – Zlo.

 

Rezultati natjecanja iz logike (do 10. mjesta):

Kristijan Rupić – 1. mjesto

Matija Kušec – 2. mjesto

Josip Pupić – 6. mjesto

Ana Ristov – 8. mjesto

Martin Rosenzweig – 9. mjesto

Tonko Sabolčec –  10. mjesto

 

Rezultati natjecanja iz filozofije:

Martin Šeler – 3. mjesto

 

 

Čestitke natjecateljicama i natjecateljima!


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...