XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Prvi belot turnir XV. gimnazije

Nakon višemjesečnih susreta i brojnih odigranih mečeva, završio je 1. turnir u belotu na XV. gimnaziji. U petak, 12. svibnja odigran je “final four” na kojem smo dobili pobjednika! Nakon izvlačenja polufinalnih parova u samo finale ušla su 2 para iz 4.D, Macan/Pap i Cegnar/Košec. Treće mjesto osvojile su djevojke iz 4.I, Borzić/Kuhar i to nakon teške i neizvjesne borbe 😊 protiv mladića iz 4.G, Džigurski/Šutevski.

Finalni je meč završio pobjedom djevojaka Klare Macan i Lučije Pap rezultatom 3:1 i time su one ponijele povijesni naslov POBJEDNICA 1. BELOT TURNIRA XV. gimnazije. Najveće čestitke osvajačicama turnira, ali i svim parovima sudionicima finalnog turnira.

Dragi miočanski ljubitelji bele, do sljedeće godine igrajte tu predivnu kartašku igru, sa što više znanja i manje sreće.