XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Državno natjecanje iz geografije 2017

Na Državnom natjecanju iz geografije, koje je održano u Topuskom od 12. do 14. travnja, učenici XV. gimnazije su ostvarili izvrsne rezultate.

Najprije treba naglasiti, da je naša škola imala najveći broj natjecatelja. U prvom razredu smo imali 3 natjecatelja: Marin Belamarić (6. mjesto), Marko Rasonja (8. mjesto) i Nikola Barilić (9. mjesto). U drugom razredu nas je predstavljao Jakov Samardžija (5. mjesto). Ivana Babić (6. mjesto), ostvarila je u natjecanju 3. razreda. Najbolji rezultat je ostvario Pavao Banić u 4. razredu, ostvarivši 2. mjesto.

Mentori, prof. Darko Kanjuh, prof. Mirjana Zadro i prof. Berislav Rusan, ponosni su na svoje i naše učenike. Čestitke svim natjecateljima.


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...