XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

FER i XV. gimnazija

U ponedeljak, 28. studenog, u prijateljski i radni posjet našoj školi došla je uprava Fakulteta elektrotehnike i računarstva predvođena dekanom prof. dr. sc. Mislavom Grgićem. U njegovoj pratnji bili su prodekan za nastavu izv. prof. dr. sc. Marko Delimar, prodekan za poslovanje izv. prof. dr. sc. Mario Vražić i prodekan za znanost izv. prof. dr. sc. Gordan Gledec. Dekan i prodekani su s ravnateljicom škole Ljiljanom Crnković i članovima stručne službe razgovarali o načinima unaprjeđenja suradnje dviju institucija. Pohvalili su suradnju na projektu Raddar te pokrenuli inicijative za suradnju na projektu rada s darovitim učenicima. Posebno se razgovaralo o organizaciji Dana FER-a u MIOC-u kojim bi se FER predstavio svojim budućim studentima kroz predavanjima i radionice.

Zanimljivost je da su dekan i prodekani nekadašnji učenici naše škole te su se s nostalgijom prisjetili starih vremena i profesora koji su im predavali.


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...