XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Miočani Šumoborci #2

Dana 19. ožujka 2024. članovi Geo-Eko grupe XV. gimnazije sudjelovali su u akciji pošumljavanja Šumoborci. To je drugi put da su učenici naše škole bili dio ove lijepe priče. Prisjetimo se prvog puta.

Šumoborci su program edukacije mladih i sadnje stabala kojim svatko može posaditi stablo i učiniti nešto dobro za sebe i okoliš. Organizatori akcije su Savez izviđača Hrvatske, tvrtka Hearth i Hrvatske šume.

Naših 46 učenika ovaj je put posadilo oko 500 sadnica hrasta lužnjaka. Akcija se odvila kod mjesta Perjasice u općini Barilović, jugozapadno od Karlovca.

Pohvala našim učenicima na izdvojenom vremenu i trudu te velika hvala profesoru Rusanu na motivaciji i vodstvu te organizatorima na odličnome provodu!

Lucija Brajković, 4. D, Geo-Eko


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...