XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Pozdrav učenicima

Dragi naši učenici, i ove smo školske godine dijelili prostore naše škole s učenicima Gornjogradske gimnazije. Zajedno smo provodili i neke aktivnosti. Podsjećamo vas na druženja u knjižnici, radionice i predavanja, sudjelovanja na manifestacijama u organizaciji Hrvatske udruge školskih knjižničara i Noći knjige. O svemu tome smo vas izvještavali na ovim našim stranicama. Čitali smo, pisali i razgovarali. A da ste u svemu tome uživali svjedoči i ovaj video nastao nakon otvaranja izložbe Mali princ i čitanje izabranog ulomka iz istoimene knjige na više svjetskih jezika.

Hvala vam na suradnji, zajedničkom radu i druženju. Neka vam ovaj video, rad Lucije Goršić i Ivana Zelenike, bude poticaj i ohrabrenje za zajedničke aktivnosti i dogodine.

vaše knjižničarke


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...