XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

3. Mediteransko natjecanje mladih matematičara (MYMC 2016)

Od 20. do 23. srpnja 2016. godine u Rimu (Italija) održano je 3. Mediteransko natjecanje mladih matematičara (MYMC). U ekipi koja je predstavljala Hrvatsku bila je učenica naše škole Ela Đimoti te Tea Arvaj iz III. gimnazije u Osijeku, Lugo Mihovilić iz Gimnazije Lucijana Vranjanina i Nikola Sole iz V. gimnazije u Zagrebu. U jakoj konkurenciji od 15 ekipa osvojili su 6. mjesto.

Od 20. do 23. srpnja 2016. godine u Rimu (Italija) održano je 3. Mediteransko natjecanje mladih matematičara (MYMC). U ekipi koja je predstavljala Hrvatsku bila je učenica naše škole Ela Đimoti te Tea Arvaj iz III. gimnazije u Osijeku, Lugo Mihovilić iz Gimnazije Lucijana Vranjanina i Nikola Sole iz V. gimnazije u Zagrebu. U jakoj konkurenciji od 15 ekipa osvojili su 6. mjesto. Više detalja možete naći na  MYMC 2016. Čestitamo!


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...