XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

INOVA-MLADI

INOVA-MLADI, najveća izložba inovacija mladih u RH i okružju koja redovito od 2001.godine okuplja sva dostignuća mladih inovatora, ove je godine bila uspješna i za dva naša učenika. Stjepan Brkić (4.B) i Leon Tuček (3.B) osvojili su zlatne medalje.

INOVA-MLADI, najveća izložba inovacija mladih u RH i okružju koja redovito od 2001.godine okuplja sva dostignuća mladih inovatora, ove je godine bila uspješna i za dva naša učenika. Stjepan Brkić (4.B) i Leon Tuček (3.B) osvojili su zlatne medalje.

Stjepan je u timu sa Karlom Sintićem (Srednja škola Krk) i Antonom Liculom Grkom (Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna Pula) predstavio svoj rad Jam u kategoriji inovacija srednje škole, a Leon je prikazao rad ZET info u kategoriji inovacija u softverskim rješenjima srednje škole.

Čestitamo!


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...