XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Winter Holidays Open

Protekli vikend, već tradicionalno, se u našoj školi održao jedan od najvećih debatnih turnira na svijetu. Winter Holidays Open ove godine je okupio 305 debatanata, odnosno 85 ekipa, iz čitavoga svijeta. XV. gimnaziju predstavljale su dvije ekipe u čijem sastavu su bili učenici: Anabel Dautović, Franka Logarić, Nika Vicković, Mia Inđić, Sven Palac, Toni Vodopija i Ema Vlajčević. U sklopu debatne reprezentacije nastupali su i ‘miočani’: Marko Kasun, Patricija Čeović i Rina Baljak.
Pobjedu je odnijela ekipa iz Singapura. Čestitamo pobjednicima i našim učenicima koji su predstavljali ‘MIOC’. Hvala našim vanjskim suradnicima i bivšim učenicima koji su pripremali naše debatante (Kristijanu, Leonu, Luki i Loren).

Danijel Mrvelj
Voditelj debatnog kluba ‘MIOC’


Comments are closed.

Loading...
XV. gimnazija