XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Svjetski kongres školskih knjižničara

U Dubrovniku se od 21. do 25. listopada održao 48. Svjetski kongres školskih knjižničara i 23. Međunarodni istraživački forum o školskome knjižničarstvu pod nazivom Okupljanje-osnaživanje-preobrazba: školske knjižnice. U organizaciji ovog kongresa sudjelovali su isključivo školski knjižničari, članovi Hrvatske udruge školskih knjižničara pa i vaša školska knjižničarka. Okupilo se 240 sudionika iz 50 zemalja svijeta. Na Kongresu je održano više od 80 znanstvenih, istraživačkih i stručnih izlaganja, radionica i prezentacija. Primjeri dobre knjižničarske prakse predstavljeni su u obliku izložbe u kojoj je svoje mjesto našla i naša škola. Izložili smo knjigu nastalu kao prikaz likovnih i literarnih izričaja naših učenika na temu Ptica.


Comments are closed.

Loading...
XV. gimnazija