XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Razmjena s Bangkokom

XV. gimnazija od 2008. realizira program kulturološko-obrazovne razmjene učenika i profesora u suradnji sa školom Kasetsart University Laboratory School, Satit Kaset International Program iz Bangkoka.

U okviru programa razmjene u našoj su školi od 13.4. do 25.4.2018. boravile četiri učenice i profesor iz Bangkoka. Tijekom njihovog boravka organizirali smo niz odgojno-obrazovnih aktivnosti u koje smo uključili i naše učenike iz nacionalnog i IB programa. Učili smo ih hrvatskome jeziku, geografiji i povijesti, kulturnoj i prirodnoj baštini, te gastronomiji. Omogućili smo iskustveno učenje o oblikovanju i opasnostima stereotipa te ih pozvali na neke od satova redovne nastave u IB programu.

Naši su gosti predstavili Tajland kroz kulturološku prezentaciju kojom su pozvali naše učenike na uključivanje u program razmjene.


Comments are closed.

Loading...
XV. gimnazija