XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Klara Krpan – dobitnica DAAD stipendije

S velikom radošću i ponosom objavljujemo da je naša učenica Klara Krpan, 4.d, dobitnica DAAD stipendije. Ova stipendija koju dodjeljuje Njemačka akademska služba za razmjenu, pokriva troškove studiranja u Njemačkoj. Klara je pohađala Nastavu za njemačku jezičnu diplomu (DSD) te s uspjehom stekla diplomu DSD II.  Na prijedlog gospodina Keidela, njemačkog lektora u našoj školi  i profesorice Mamić Klara se prijavila na natječaj za stipendiju te se među troje kandidata koji su stipendiju dobili, plasirala na prvo mjesto! Klari upućujemo iskrene čestitke i nadamo se da je ona prva, ali ne i posljednja od naših učenika koji će dobiti ovu stipendiju!

Nastavnice njemačkoga jezika


Comments are closed.

XV. gimnazija
Loading...