XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Trideseta obljetnica stradanja Vukovara za slobodu Hrvatske

+8

Uoči 30. obljetnice stradanja grada Vukovara za slobodu Hrvatske, iz naše škole će se u srijedu 17.11.2021. tridesetak učenika maturanata i njihovih profesora uputiti u jednodnevni pohod našem gradu heroju.

Pozivamo sve učenike i nastavnike naše škole da nam se pridruže u humanitarnoj akciji za socijalnu trgovinu u Vukovaru.

U ponedjeljak i utorak (15. i 16. 11. 2021.) u auli škole nalazit će se kutije u koje ćete moći donijeti svoje donacije. Prema zamolbi iz socijalne trgovine, skupljat će se isključivo higijenske potrepštine.

Odazovimo se velikodušno ovoj akciji te tom malenom gestom darežljivosti izrazimo poštovanje socijalno ugroženim stanovnicima toga dijela naše domovine i zahvalnost gradu Vukovaru za sve što je pretrpio da bi se u Hrvatskoj živjelo slobodno i, kako je to netko lijepo rekao, da nam Dunav ostane u himni.

Humanitarna akcija XV. gimnazije socijalnoj trgovini u Vukovaru 2017. godine
+8

Comments are closed.

Loading...
XV. gimnazija