XV. gimnazija, Jordanovac 8. Zagreb

Mathletes Annual Tournament Zagreb (MATZ 2019)

12. prosinca, u Američkoj školi u Zagrebu, održano je ekipno natjecanje iz matematike učenika prvih i drugih razreda kojima se matematika održava na engleskom jeziku. Osim 6 ekipa domaćina, te 4 ekipe iz MYP-a naše škole, sudjelovale su i 4 ekipe iz Prirodoslovne škole Vladimira Preloga i 2 iz XVI. gimnazije.

Naša škola je bila ekipni pobjednik. Prvo mjesta je osvojila ekipa: Anja Dundov (1n), Maja Stojić (1n) i Cai Yuxuan (2m), drugo mjesto: Neva Vidović (1n), Dora Marušić (2m), Ana Zlatevski (2m), četvrto mjesto: Danijela Džapo (2n), Mia Golub (2n), Konstantin Kyrigin (1m) i šesto mjesto Leo Kadić (1m), Marko Mikec (1m) i Damjan Košutić (2m). Čestitamo učenicima!


Comments are closed.

Loading...
XV. gimnazija